Share

Biz şehirliler hem bel boyun ağrılarından, kambur durmaktan şikayet eder, hem de vakitsizlikten ve imkansızlıktan, bu konuda hiçbir şey yapamadığımızı söyler dururuz. Ben de uzun süredir Yoga’dan uzak kaldığım için aynı kısır döngüye girmiştim ki güzel bir haber aldım.

Çok sevdiğim yoga hocam Nihan Hantal, Nissan Micra ile bir projeye imza atmış, “Micra Hareketler” ile evde, ofiste, açık havada ve hatta yolculukta rahatlıkla yapabileceğimiz esneklik kazandıran yoga hareketlerini kısa videolar halinde hazırlamışlar.

Hareketlere hem Nissan Micra’nın Web Sitesi’nden hem de Micra Hareketler Youtube Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Videolar 4 başlık altında toplanıyor, kendinize uygun olanı seçip, şikayet etmeyi bırakıp hareketleri düzenli olarak yapmaya başlayın. Kısa süre sonra farkı göreceksiniz.

Açık Havada Micra Hareketler
Hayatın yoğun temposundan kaçıp biraz nefes almam gerek diyenler bu videoda buluşuyor. Şimdi siz de hazırladığımız programla açık havanın enerjisini “Micra Hareketler” ile keşfedebilirsiniz!
*
Ofiste Micra Hareketler
Ofiste uzun süren hareketsizlik hayatımızı olumsuz etkiliyor. Şimdi yapmanız gereken tek şey ofiste kendinize biraz zaman ayırıp Micra Hareketler ile dilediğiniz esnekliğe kavuşmak!
*
Evde Micra Hareketler
Evden çıkmadan rahatlamak artık mümkün. Evin konforlu ortamında esnemek ve rahatlamak için derin bir nefes alıp videomuzdaki hareketleri uygulamaya başlayın!
*
Yolculukta Micra Hareketler
Uzun yolculukların konforsuzluğu herkesin problemi… Micra Hareketler ile yolculuklarınızı daha esnek ve rahat hale getiriyoruz! Hazırladığımız basit esneme programıyla siz de yolculuklarınızda rahatlayın!

Share

Yorumlar

yorum var