Share

Evcadısı Sinem Bazmanoğlu…hiç cadıya benzer hali yok…mavi iri gözleri, sarı saçları ve kocaman gülümsemesi ile gayet güzel gayet tatlı…yıldız teknik üniversitesi restorasyon eğitiminden sonra Los Angeles da pazarlama ve dış ticaret eğitimi almış…3 sene önce markasını yaratırken adetlerimizden olan misafirliğe giderken el boş gitmeme, ev hediyesi götürme alışkanlığımızdan yola çıkarak özellikle bayanların hoşuna gidecek hediyelik ev aksesuar ürünleri tasarlamaya başlamış.

Evcadısı markasının en büyük özelliği kişiye özel ürünlerin üretilmesi…Müşteriler kendi evlerinin resimlerini göndererek ev dekorasyonlarına  en uygun aksesuarı kumaş , renk  ve  model olarak evcadısı Sinem ile birlikte karar veriyorlar. Her ürün müsterinin zevkine göre baştan el üretimi ile yapılıyor. Her üründe kullanılacak kumaş ,püskül , jakar evcadisi Sinem tarafından özenle seçiliyor.

Ürünler arasında kahve fincan takımları, kaftan çerceveler, havlu kutuları ve doğal ahşap ürünler bulunmakta.Evcadısı Sinem hediyelik olarak sipariş verilen ürünleri açmaya kıyamayacağınız şekilde süsleyip paket yapmayı ihmal etmiyor. Ona göre hediye verirken hediyenin ne olduğundan daha çok nasıl paketlendiği daha önemlidir. Ufacık bir kurdela veya cicek karsınızdakine verdiğiniz önemi gösterir.

Evcadısı Sinem aynı zamanda hayaller gerçek olsa derneğinde gönüllü olarak çalışmakta..kelebek hastalığı ile mücadele eden çocuklar için çok güzel  ürünler hazırlayıp satmaktadır. Bu ürünlerin satış gelirinin hepsi kelebek hastası olan cocukların tedavi masraflarında kullanılmaktadır.

Sizlerde tamamen el emeği ve işçiliği ile üretilen bu ürünleri görmek isterseniz mutkala instagram ve web sayfasına göz atın derim.

Instagram: evcadisibysinem

www.evcadisi.com

Sevgiler,

Lady Mom

      

 

 

 

 

Share

Yorumlar

yorum var