merhaba

Biz LadyMom ve LadyT. Birimiz mimar, diğerimiz reklamcı. Yaşamayı ve paylaşmayı çok seviyoruz. Arkadaşlığımızın temeli okul sıralarına dayanıyor. Çocuk denecek yaşta tanıştık, beraber çok eğlendik, çok stres yaşadık, dönüm noktaları atlattık, 19 yıl boyunca arada görüşemesek de hayatlarımız kesiştikçe kaldığı yerden aynen devam ettik. Unutmak istemediğimiz güzel anları paylaşıp iki farklı insana, iki farklı hayata tanık olun istedik. Hayatımıza hoş geldiniz.

isim1

Merhaba. Ben Lady Mom. Tipik bir İkizler burcu kadını olarak konuşabileceğim hiçbir yerde sessiz kalamam. Yeni insanlarla tanışmayı, seyahat etmeyi ve hareketli yaşamayı severim. Kalabalık ve mutlu bir ailede büyümüş olmamdan sebep aile kavramına çok önem veririm. Evimdeki huzur, benim için gerçek zenginlik budur. En büyük hayalim 20.12.2012 tarihinde gerçek oldu, birtanecik oğlumuz aramıza katıldı. Sonrası mı? Sonrası tarifsiz, sonrası şükür dolu. Mutluyum, huzurluyum ve artık anneyim. 😉 Anne olduktan sonra oğlum için daha çok okuyor, daha çok yazıyor, daha çok geziyor ve daha çok yaşıyorum. ”Güzel anılar biriktirebilmek” işte bütün amacım bu! Bu güzel süreçte edindiğim tecrübeleri taze anneler ve anne adayları ile paylaşmak istiyorum.
aska


Merhaba Ben LadyT. Mimarım. Beni tanıyanlar “tam bir kariyer kadını” derler. Halbuki benim önceliğim daha çok ailem ve dostlarımdır. Gezmeyi ve yeni dünyalar keşfetmeyi oldum olası sevdim. Beş yaşımda Amerika’ya yaptığım ilk uçak yolculuğumdan beri gezmek en büyük hevesim oldu. Her zaman gezi günlüğü tutmaya gayret ettim; hem unutmamak için, hem de yeri geldiğinde sevdiklerimle paylaşabilmek için. Yine küçüklüğümden beri kelimelerle aram hep iyi oldu. Yazmayı, okumayı, yeni diller öğrenmeyi, çeviri yapmayı, kelimelerin kökenlerini araştırmayı severim. Yemek yapmak da benim için ayrı bir tutkudur. Mutfağa girince kendimi unuturum, bir tür meditasyon gibi. Düzenli Yoga ve Pilates yaparım, fotoğraf çekerim, kedi severim. Gayriresmi insan kaynakları departmanı gibi herkese iş bulmak için çaba gösteririm. Eşimle birlikte 2,5 yıl Libya Tripoli’de yaşadık ve çalıştık, gezdik, şimdilik İstanbul’dayız, kimbilir yarın nerdeyiz.