Share

Yoga ile canım annem sayesinde 5 yaşımdan beri tanışıyorum. Ben büyürken Yoga bir şekilde hep hayatımda oldu. Sınavlardan önce stres yaptığımda nefes egzersizleriyle sakinleştirdi beni. Nezle olduğumda temel hareketlerle burnumu açmama yardımcı oldu. Derslere yeterince odaklanamadığımda Yoga ve meditasyon sayesinde zihnimi sakinleştirmemi öğretti.

Bugün hala Yoganın hayatımda yadsınamaz bir yeri ve etkisi var. Pilates kadar düzenli yapamasam da Yoga her zaman günlük yaşamımın bir parçası oldu ve olmaya devam ediyor. Harika hocalarla tanıştım, çok değerli bilgiler edindim, yıllarca süren alerjimi ve migrenimi Yoga sayesinde yendim. Okuduğum kitaplarla bu ilginç yaşam biçimini öğrenmeye devam ediyorum.

Çok fazla seyahat ettiğim için bağışıklığımı bir şekilde ayakta tutmam gerekiyor. Uzun yolculuklar ve çok farklı ortamlar, hava değişikliği ile bir araya gelince bağışıklık sisteminde ister istemez performans düşüklüklerine neden oluyor. Pinterest’te gezinirken tesadüfen bulduğum bağışıklık sistemi güçlendirici yoga akışı ile bunun da çaresini bulmuş oldum. Temel hareketlerin bazılarını içeren bu seri her yerde kolaylıkla yapılabildiği için, iş seyahatlerimde sabah odadan çıkmadan bu seriyi üç kez tekrarlıyorum. Üzerine de bitkisel besin takviyelerimi alıyorum. Böylece güne çakı gibi başlamış oluyorum ve enerjik bitiriyorum. Hareketleri ve kaynağını aşağıda paylaştım. Daha çok insanın işine yaraması dileğiyle.

http://immuneboostingtips.com/

 

Share

Yorumlar

yorum var