Share

Hayat en güzel hediye tabi ama ansızın alınan hediyeler de hayata ayrı bir güzellik katmıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde sevgili eşim işten eve elinde sevimli bir paketle geldi. Paketin formatından olsa gerek içinde beni mutlu edecek birşeyler olduğunu hemen anladım. Yanılmamıştım! Bana Donna Karan’in yeni Parfümü olan “MYNY” almıştı. Paketi açtığımda kokudan önce beni kendine aşık eden kalp şeklindeki pembe şişesi oldu. Daha önce DKNY’nin rengarenk “Delicious” parfümlerini severek kullanan biri olarak hemen koklamaya koyuldum ve bayıldım. Benim gibi meyve kokularından hoşlanan biri için meyve, çiçek ve baharat karışımından oluşan bu kokuyu oldukça başarılı.

New York’tan ilham alan bu parfüm modern şehirli kadınları hedefliyor ve parfümün yüzü İngiliz şarkıcı Rita Ora. 3 farklı boyut seçeneği olan DKNY My NY’un şişesinin üst kısmı da New York’un o yüksek binalarını yansıtıyor. Şisenin tasarımı bir yana , parfümün kalıcılığını sorarsanız her gün parfüm kullanan biri olarak oldukça başarılı diyebilirim.

“Sen de katıl. Bir parçası ol.” sloganı ile piyasaya çıkış yapan DKNY MYNY’un ben çoktan bir parçası oldum bile! Sen de eğlenceli ve seksi bir koku arayan modern bir şehir kadınıysan mutlaka denemelisin diyorum…

Mis Kokular,

Lady Mom

Share

Yorumlar

yorum var