Share

Ebeveynlerin buluşma noktası olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı bugün Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. 11-13 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarın bu yılki onur konukları  Susam Sokağı’nın sevimli kahramanları!Edi,Büdü,Kurabiye Canavarı,Elmo,Kont ve Abby üç gün boyunca sizlere ve çocuklarınıza birbirinden güzel anlar yaşatıyor olacak.

Biz de bugün oğlumla yağmura, soğuğa aldırış etmeden yollara düştük ve  kendimizi fuarda bulduk.

İlk durağımız Geb-be blog yazarı Pınar’ın daveti sebebi ile E-Bebek standı oldu. Kendisi ile uzun zamandır instagram hesaplarımızdan takipleşiyorduk ama yüz yüze tanışmak bir başka oldu tabi. Bu vesile ile E Bebek Kurumsal İletişim Uzmanı & Bebek Dergisi-Bebek.Com Editörü Ege ile de sonunda denk gelebilmiş olduk. İkisi de hem çok güzel, hem de çok şekerlerdi. “Bir nesil bebek.com ile  büyüdü. Yeni nesiller yeni bebek.com ile büyüyecek” diyen E-Bebek yetkililer tüm anne ve bebekleri standlarına bekliyormuş. Daha detaylı bilgi almak isterdim ama  çocuk peşinde koşturmaktan doğru düzgün iki laf edemeyince “Hadi bir selfie çekelim, çocuksuz etkinliklere kalsın sohbet” diyerek E-Bebek standından ayrıldım.

Türkiye’nin ve dünyanın önemli pek çok anne,bebek ve çocuk markası yeni ürün ve hizmetleri ile  İBS’de yer almışlardı. Standlar içerisinde yer alan etkinlik alanlarında bolca vakit geçirdik, maskotlarla dans ettik ve blogger arkadaşlarımla kısa da olsa sohbet edebilme  fırsatı yakaladım.

Fuardan tam çıkarken Anne Bebek Dergisi Editörü sevgili Aslıhan ile denk geldik ve günün son fotoğrafını da onunla çektirdik.

Benim için fazlasıyla yorucu ama bir o kadar da keyifli bir gündü diyebilirim.

Bebek-çocuk kıyafetlerinden hijyen malzemelerine, oyuncaklardan eğitim setlerine, aileye özel otomobillerden pusetlere, bebek-çocuk odalarından aile dostu küçük ev aletlerine kadar pek çok şeyi bulabileceğiniz bu fuarı fırsatınız varsa ziyaret etmenizi öneririm.

Daha detaylı bilgiye http://www.ibsfuar.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutlu Haftasonları,

Lady Mom

Share

Yorumlar

yorum var